Główny sponsor

Wspólnie kształtujemy przyszłość branży budownictwa

Od niemal 30 lat ogrzewamy domy i mieszkania Polaków. W tym czasie nasze urządzenie trafiły do ponad pół miliona domów i mieszkań w całej Polsce. Jako jedni z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy na rynek kotły kondensacyjne, które w tym momencie stanowią jeden z najpopularniejszych sposobów ogrzewania domu i produkcji ciepłej wody użytkowej. W naszej ofercie znajdują się urządzenia wykorzystujące do pracy energię odnawialną –  jesteśmy prekursorem hybrydowych pomp ciepła, które są połączeniem kotła kondensacyjnego z pompą ciepła. Istotnym ogniwem naszych działań jest dostarczanie urządzeń do obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak: magazyny, hale produkcyjne, obiekty użyteczności publicznej czy inwestycje deweloperskie.

Sponsorzy

Budujemy wspólnie konferencję, która wspiera kobiety w branży

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie.

Od ponad 35 lat jest obecny w Polsce. Buduje i modernizuje infrastrukturę drogową i kolejową, budynki komercyjne oraz obiekty użyteczności publicznej. Kieruje się zasadami zrównoważonego biznesu oraz wartościami, które stanowią podstawę budowania relacji z pracownikami i partnerami biznesowymi.

W 2024 roku mija 30 lat od kiedy VEKA rozpoczęła produkcję profili okiennych w Polsce. Z sukcesem łączy zaawansowane, nowoczesne technologie z poszanowaniem tradycyjnych wartości właścicieli. Obecnie fabryka w Skierniewicach zajmuje niemal 16 ha, z tego ponad 50 000 m2 zajmują hale produkcyjne i magazynowe.

Grupa Veka posiada najnowocześniejszy w Europie zakład do recyklingu starych okien, drzwi i rolet PVC. Pozyskany materiał służy do produkcji nowych profili, bez obniżania ich jakości.

PERI to firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu, która dzięki innowacyjności i bliskiej współpracy z klientami jest wiodącym usługodawcą oraz producentem deskowań i rusztowań, oferującym także sklejki, akcesoria, osprzęt i oprogramowanie tworzone na potrzeby budownictwa.

Apro Construction specjalizuje się w kompleksowej budowie budynków wielorodzinnych, a także usługowych. Realizuje cały proces budowlany, od przygotowania koncepcji inwestycji, poprzez nadzorowanie prac projektowych, prowadzenie wielobranżowego nadzoru budowlanego, aż po odbiór gotowych budynków.

„Istniejemy po to, by ludziom żyło się lepiej” to misja firmy, którą realizuje poprzez podnoszenie rangi izolacji oraz odpowiedzialne i synergiczne działanie działanie wewnątrz organizacji. Załoga SUEZ to grupa ekspertów tworzących przyjazne i bezpieczne środowisko pracy, w którym każdy czuje się równy i szanowany. 

Unibep SA jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Firma zatrudnia ok. 1800 osób, kobiety stanowią ok. 40% załogi. Grupa Unibep jest generalnym wykonawcą, posiada największą w Polsce fabrykę budynków modułowych, działa w drogownictwie oraz prowadzi działalność deweloperską.

SRDK to pracownia architektoniczna, którą współtworzyła architekt Dorota Jarodzka-Śródka Dziś kobiety stanowią połowę zespołu SRDK Studio. Projektantki i projektanci SRDK Studio Projekt zrealizowali ponad 150 projektów, w tym rewitalizacji, założeń mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej i biurowych.

Telka SA jest polską firmą z własnym kapitałem założoną w 1999 roku, zajmującą się sprzedażą rusztowań i szalunków oraz wynajmem i montażem tych elementów. Firma Telka jest na bieżąco z technologią branżową – wciąż udoskonala produkty w oparciu o nowoczesne rozwiązania inżynieryjne.

Partner medialny

Promujemy razem wyjątkowe wydarzenie

Tworzy i realizuje strategie digitalowe wykorzystując wiedzę i 16-letnie doświadczenie w zakresie e-marketingu. Cormedia specjalizuje się w planowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie: tworzenie strategii reklamowych, planowanie mediów, optymalizacja prowadzonych działań, analiza skuteczności zakończonych już kampanii.

Partnerzy

Tworzymy razem niepowtarzalne wydarzenie